Więc, te małe (lub średnie / duże) idą Wracamy do szkoły. Dołącz do nas na wycieczce w dół alei pamięci, podczas której przebrniemy przez niektóre z najnowszych artykułów papierniczych i szkolnych. Czy coś z tego brzmi znajomo?

Podzieliliśmy tę listę na trzy części, abyś mógł uzupełnić stan zapasów w zależności od tego, jakie zajęcia prowadzi Twoje dziecko. W ten sposób można zawęzić zakres zajęć.

Przed uzupełnieniem zapasów, nie zapomnij sprawdzić swoich szuflad i szafek pod kątem wciąż pracujących długopisów i nieostrych ołówków; bądź zielony i włóż je do użytku przed zakupem zamienników.

Dla matematyki i nauk ścisłych

KALKULATOR NAUKOWY

Zawsze chciałem mieć w szkole kalkulator naukowy - wszystkie przyciski i kwadratowe symbole sprawiały, że wyglądały one tak futurystycznie. Niestety, nie wiedziałem, jak go właściwie używać, więc spędziłem całe dnie próbując napisać na nim niegrzeczne słowa. (Podobnie młodociani mężczyźni będą wiedzieć, o czym mówię).

ZESTAW KOMPASÓW

W mojej klasie jaskrawe dzieciaki używały do pracy kompasów, podczas gdy wszyscy inni używali ich jako improwizowanych narzędzi do wbijania dziur w piórniki, albo do drapania nazwisk w biurko, w stylu jaskiniowca. Jakikolwiek masz ucznia w rodzinie, miejmy nadzieję, że kompas wskaże im kierunek edukacji.

PRZEDŁUŻACZ I USTAWIANIE KWADRATU

Do czego, u licha, służą kątomierze? Do kogokolwiek? Musi być jakiś kąt, nad którym pracują producenci, aby utrzymać popularność tych rzeczy. Chyba potrzeba mądrzejszego mężczyzny niż ja, żeby to rozgryźć (lub dziesięciolatka).

NIETŁUKŠCA SIĘ LINIJKA

W zestawie przedłużaczy znajduje się linijka, ale kto potrafi się oprzeć przynęcie wyginając odporną na stłuczenia linijkę o krawędź biurka i słysząc, jak znów kiełkuje w górę, wyginając się i chwiejąc po drodze? Przydaje się też jako improwizowana katapulta do przerzucania papieru po pomieszczeniu.

Dla sztuki i designu

OSTRZARKA DO OŁÓWKÓW

W mojej szkole były dwa rodzaje temperówek. Małe metalowe, które dzieci trzymały w piórnikach, oraz duże, których używali nauczyciele, mocowane były do biurka za pomocą korby z tyłu, którą obracano do ostrzenia. Twoje dziecko? Oni dostają tę małą. A ty? Zasługujesz na ten specjalny.

KOLOROWE OŁÓWKI

Każdy artysta potrzebuje kilku kolorowych ołówków, a ołówki Derwenta to takie, których nawet ja pamiętam ze szkoły. Jeśli Twoje dziecko interesuje się malarstwem, to ołówki akwarelowe pozwolą Ci szkicować jak zwykle w rozmiarze pinta Picassa, a następnie dodadzą koloru i nastroju, myjąc kawałek mokrym pędzlem. (Stanowią one również świetny prezent dla ciotek artystycznych, które chodzą na kursy malarstwa. Zaufaj mi.)

MARKERY NA BAZIE WODY

Jeśli twoje potomstwo lubi tę hippity-hoppity muzykę, to daj mu trochę odpocząć z markerami Posca. Chociaż wyglądają jak filcowe końcówki, są trochę jak pędzle i pozwalają na wszelkiego rodzaju artystyczną ekspresję. Mają też "uliczne uznanie", ponieważ są używane przez szanowanych artystów graffiti, takich jak Cheo, z Bristolu. Wicked!

TECHNICZNE PIÓRA DO RYSOWANIA

Chociaż te superpłaskie pióra można skojarzyć z rysownikami, pamiętam, że dwóch najlepszych artystów z moich czasów szkolnych używało takich piór. Już wtedy byli fantastycznie utalentowani i można było zobaczyć jak ożywiają historie jednym ruchem ręki i pozornie prostą linią. Przykleiłam się do kredek.

ART PORTFOLIO

Nie czujesz się jak artysta, czy student sztuki, dopóki nie masz portfolio. Jest coś w tym, że umieściłem Twoją najnowszą kredkę (specjalizowałem się w kolorowych kółkach z tytułami takimi jak "jabłko" i "pomarańczowy") w portfolio, które sprawia, że czujesz się, jakbyś przyjechał. A w przypadku, gdy twórcza kariera Twojego potomstwa zaczyna się rozwijać, chcesz mieć pewność, że ich wczesne prace są chronione, aby mogli zapłacić za Twój wyjazd na Bermudy.

RUBBER

"Teraz nadszedł czas, by wymazać tę pomyłkę."

Dla nauk humanistycznych

Oh, humanistyka! Prawie o nich zapomniałem. To jest chyba miejsce, w którym można przekopać się po domu, aby zobaczyć, jakie masz notesy i podkładki, teczki i foldery, ponieważ nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu, tak jak w przypadku sztuki czy nauki. Ale jest to również okazja, aby kupić rzeczy, które pomagają dziecku w nauce na całym świecie.

PLANISTA ŚCIAN

Ponieważ szkoła jest w dzisiejszych czasach tak wymagająca, dzieci muszą planować projekty i egzaminy z dużym wyprzedzeniem, tak jakby były w biurze. Dzięki planiście ścian mogą zobaczyć, co i kiedy musi być w środku i, miejmy nadzieję, unikną zmiany późnych nocy - i tych ranków, kiedy trzeba przywiązać linę do ich nogi, aby wyciągnąć je z łóżka.

NAGRYWAJ KARTECZKI

Aby bardziej zaangażować się w lekcje swojego dziecka, pracuj z nim, aby napisać tematy i pytania na tych karteczkach do zapisu, a następnie wyciągnij je losowo, aby je przetestować. Jeśli dziecko potrafi wyjaśnić, co jest na kartce, zamiast tylko recytować, będziesz wiedział, że naprawdę uczy się danego przedmiotu. Dodatkowo możesz uszczypnąć kilka swoich ulubionych przepisów, w stylu Hannibala. (Czy tylko ja uważam, że Mads Mikkelsen bełkocze?)

WSPARCIE TECHNICZNE

Nastolatki mają skłonność do zanikania pamięci, więc daj swój dysk twardy do back-to-school do tworzenia kopii zapasowych na wypadek utraty laptopa lub pozostawienia go w autobusie. Pendrive'y USB są również poręczne. Dodaj zapasową baterię do swojego telefonu komórkowego; koniec z wymówkami na temat martwych telefonów, gdy dzwonisz do nich, by kupić mleko w drodze powrotnej ze studiów.